Default Controls: Difference between revisions
From Cobalt Wiki
More actions
fandomwiki>Wynthyst |
fandomwiki>@DeletedUser40497711 Add the key V |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
|{{key| X }} | |{{key| X }} | ||
| - Fire | | - Fire | ||
|- | |||
| {{key| V }} | |||
| - Reload | |||
|} | |} | ||
[[Category:Game mechanics]] | [[Category:Game mechanics]] | ||